ЗМІ повідомили, що Алла Пугачова перенесла термінову операцію. У співачки прокоментували

Пугачовій у терміновому порядку провели операцію на серці, писали ЗМІ.

ЗМІ повідомили про госпіталізацію Пугачової / фото instagram.com/allasuperstar

ЗМІ повідомили, що 69-річна Алла Пугачова пережила термінову операцію на серці й зараз проходить курс реабілітації напередодні грандіозного ювілейного концерту 17 квітня.

Як писав Telegram-канал Baza, кардіологи з’ясували, що в Алли Борисівни порушений серцевий ритм. Їй у терміновому порядку зробили операцію на серці.

Ситуацію довкола госпіталізації артистки прокоментував її чоловік Максим Галкін, пише Super.

"Це все брехня! Я не збагну, звідки це все береться, моя дружина вдома, все з нею, слава Богу, гаразд. Не розумію, звідки беруться ці чутки та плітки, може, вона колись там сходила на обстеження... Це абсолютна маячня, у нас все добре", — запевнив він фанатів Пугачової.

Концертний директор також відреагував на новини про госпіталізацію Примадонни. "Це неправда. Вона їздить у справах, щойно з нею зустрічалася. Жодної операції їй не робили, це брехня. З нею все гаразд, вона поїхала додому", – заявила представник артистки росЗМІ.

Раніше Алла Пугачова в сукні з розрізом спричинила фурор. Співачка схудла і тепер може собі дозволити більш сміливі образи.Джерело статті: “https://www.unian.ua/society/10455444-zmi-povidomili-shcho-alla-pugachova-perenesla-terminovu-operaciyu-u-spivachki-prokomentuvali.html”