Сьогодні суд вирішить, чи повернути Супрун обов’язки міністра

Сьогодні о 14:00 Окружний адміністративний суд Києва розглядатиме клопотання, яке подало Міністерство юстиції України від імені Уряду, щоб скасувати тимчасову заборону Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.


Про це У.Супрун повідомила у Фейсбуці.


«Це можливість розблокувати роботу Міністерства охорони здоров’я України.


Зараз в Міністерстві ніхто не має права підписувати накази щодо доставки ліків і вакцин в регіони, підписувати договори для закупівель медичних препаратів або ж направлення людей на лікування за кордоном.


Це ставить під загрозу здоров’я та життя мільйонів людей і є нічим іншим як спробою підірвати національну безпеку», – повідомила У.Супрун.


Вона також додала, що Окружний адмінсуд Києва вже запланував на сьогодні брифінг о 15:00, де планує роз’яснити прийняте рішення у «Справі Супрун». При цьому зазначила, що правники та громадські організації, які займаються судовою реформою, не пригадують такої активної комунікації з боку цього суду щодо своїх ухвал.


«Знаю, що на 13:00 під судом збираються люди на підтримку МОЗУ та трансформації системи охорони здоров’я. Будь ласка, будьте дуже обережними і не піддавайтеся на провокації насильства чи агресії.


Правда переможе», – додала У.Супрун.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/11/sogodni_sud_vyrishyt_chy_povernuty_suprun_obovyazky_ministra_1507151”