Суд зупинив дію ліцензії українського лоукостера SkyUp. Перевізник подав апеляцію

В авіакомпанії повідомили, що позов до суду подала людина, яка ніколи не купувала квитків у SkyUp Airlines

24 травня Баришівський суд Київської області ухвалив зупинити дію ліцензії української авіакомпанії SkyUp Airlines. Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

У документі зазначено, що причиною позову стало системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіабезпеки.

У SkyUp рішення суду назвали незаконним і 5 червня оскаржили його в Київському апеляційному суді.

"Суд даної інстанції не мав права виносити ухвалу щодо призупинення дії ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, оскільки регуляторами у сфері авіаперевезень є Міністерство інфраструктури України та Державіаслужба України", – підкреслили у пресслужбі.

В авіакомпанії зазначили, що позов подала людина, "яка ніколи не купувала квитків у SkyUp Airlines і, відповідно, ніколи не була її клієнтом".

"Виходячи з вищесказаного, дана ухвала ніяк не впливає на господарську діяльність компанії, а є лише наслідком недобросовісної конкуренції. SkyUp Airlines працює у звичайному режимі, усі рейси виконуються відповідно до заявленого розкладу", – підкреслили в пресслужбі.


https://www.facebook.com/skyup.aero/posts/621777174992542

Чартерні польоти SkyUp розпочав у травні 2018 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-sud-zupiniv-diju-litsenziji-ukrajinskogo-loukostera-skyup-pereviznik-podav-apeljatsiju-1034799.html”