ДТЕК з’єднав Київ та Львів мережею з п’яти швидкісних автозарядних станцій STRUM

ДТЕК інвестував 6 млн₴ в установку 5 швидкісних зарядних станцій STRUM для електромобілів на трасі між Києвом і Львовом.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

Тепер власникам EV-машин досить зробити між містами-мільйонниками дві-три зупинки на підзарядку по 20-40 хвилин. Українським водіям електрокарів тепер буде простіше подорожувати до Європи.

Зарядна станція STRUM

Зарядна станція STRUM

Зарядки STRUM потужністю 50 кВт по Львівській трасі розташовані на відстані 100-130 км один від одного:

  • в Житомирі на території автосалону Mitsubishi, пр. Незалежності, 168а / 1;


  • на газовій заправці Galileo, с. Наталівка, Житомирська область;


  • на автозаправці SOСAR, с. Біла Криниця, Рівненська область;


  • на автозаправці Shell, с. Бугаївка, Рівненська область;


  • у Львові – на території автосалону AUDI, вул. Липинського, 54 Д.


"Зарядки STRUM розташовані в місцях, де мандрівники можуть комфортно відпочити, встигнути випити кави або перекусити. А найкращу каву звичайно треба пити у Львові. Визначаючи локації для установки зарядних станцій, ми віддаємо перевагу співпраці з сучасними АЗС і автосалонами.

Карта розташування зарядних станцій STRUM

Карта розташування зарядних станцій STRUM

Всі п’ять зарядних станцій в напрямку Львова вже пройшли тестування. На автомобілі Hyndai IONIQ Electric ми перевірили, що його батарея на станції STRUM заряджається швидше, ніж мобільний телефон. З огляду на, що від Львова до кордону з Польщею всього лише 80 км, цілком можна відправитися подорожувати далі по Європі, заряджаючись у місцевих операторів ", – розповів Ігор Ковальов, керівник мережі зарядних станцій STRUM.

Керівник мережі STRUM Ігор Ковальов

Керівник мережі STRUM Ігор Ковальов

Прес-служба ДТЕК

За перше півріччя 2019 року в Україні зареєстровано 3,18 тисячі електромобілів, що на 58% більше, ніж за аналогічний період минулого року. З розвитком інфраструктури попит на екологічно чистий транспорт буде рости і далі.

Після відкриття для електромобілистом трас між Києвом, Одесою та Львовом, в планах ДТЕК встановити швидкісні зарядні станції в напрямку Полтави, а згодом до Дніпра. До кінця цього літа мережа STRUM виросте до 23 швидкісних зарядних станцій, а обсяг інвестицій ДТЕК у зарядну інфраструктуру виросте до 30 млн₴

Підпишись на "Telegram"-овий канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/dtek-zednav-kiiv-ta-lviv-merezheyu-z-pyati-shvidkisnih-avtozaryadnih-stantsij-strum.htm”