Кравчук назвав основні недоліки Порошенка як політика

Фото: УНІАН

Про це Кравчук повідомив у програмі "Велике інтерв’ю", що на телеканалі "112 Україна", передає Depo.ua.

"У нього дві вади великі, я думаю, вони і сьогодні діють. Це його всеохоплювальне бажання стати багатою людиною. Він тут не зупиниться ні перед чим. Він бізнесмен. Він творив не управління державою, а бізнес-імперію, якою управляли його соратники. Бізнес-команда. Це перша його вада, яка – ну, він як бізнесмен, він же грамотна людина, освіта в нього стаціонарна, це ж не те що він здобував її десь там..., володіє логікою, мовою, але оця вада, яка не зупиняє його ні перед чим, – це багатство. І друге – це кар’єризм неймовірний. Просто неймовірний", – зазначив Кравчук.

Також перший президент зазначив, що Порошенко нечасто слухав порад інших.

"Ну, він нікого не хотів слухати. Нікого. Я звертався до нього нечасто, але двічі звертався з якимись пропозиціями і зрозумів, що краще не звертатись. Він слухає, навіть викликає до себе виконавця, але після цього і виконавець, і він знає, що нічого робитися не буде", – сказав Кравчук.

Нагадаймо, раніше ми писали про те, що Кравчук уявив Україну через 28 років і заявив, що її не побачить.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/kravchuk-nazvav-osnovni-nedoliki-poroshenka-yak-politika-201908241017591”