Плакали вдвох - він і вона: Викрадений пес через два роки повернувся до рідної домівки - дуже худий та хворий, але живий і щасливий (відео)

Його хазяйка півроку клеїла по вулицям об’яви , давала оголошення в Інтернеті. Потім лише молилася, щоб її Лорд потрапив у хороші руки. Однак цього не сталося... хороших рук...

Радісна зустріч через два роки пошуків. Лорд заплакав разом з господаркою

Алабай , якого викрали два роки тому просто з подвір’я, повернувся до господарів завдяки пильності подруги власниці. Попри те, що подруга мешкає в Австралії, вона уважно читала українські пабліки в соціальних мережах. І от в одному з постів упізнала давно втраченого Лорда.

Пес тривалий час перебував у притулку для тварин у Маріуполі. "Щасливі тварини" намагалися знайти домівку для собаки і регулярно писали про нього у соцмережах. На жаль – хоч, як виявилося згодом, на щастя – з притулку його так ніхто і не забрав.

Один із постів про приблуду побачила австралійка. У її друзів в Україні два роки тому зник такий же пес. Перевірили – і не змогли спершу повірити: це дійсно виявився викрадений невідомими просто з подвір’я алабай Лорд.

Коли господарка, яка всі ці два роки шукала Лорда, приїхала до притулку, пес спершу з недовірою підходив до людей. Та вже за якусь мить – заплакав, разом з господаркою.

Зворушливе відео зустрічі улюбленця з його родиною опублікувало Маріупольське комунальне підприємство "Щасливі тварини":


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/plakaly-vdvokh--vin-i-vona-vykradenyi-pes-cherez-dva-roky-povernuvsia-do-ridnoi-domivky--duzhe-khudyi-ta-khvoryi-ale-zhyvyi-i-shchaslyvyi-video-283292.html”