Міський голова про бійку в центрі Кропивницького: “Це межує з бандитизмом”

Посилити роз’яснювальну роботу в школі щодо профілактики підліткових бійок, залучивши психологів, працівників поліції та батьків, доручив сьогодні на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.

Так очільник міста відреагував на останній випадок, коли група підлітків побила своїх однолітків, учнів школи №31 у Сквері з пантерами.

Як писав «Без купюр», учня школи №31, поета, переможця міської номінації «Дитина року» дениса Бурзула і його друзів, побила в сквері група підлітків з близько 15 осіб.

«Дитина знаходиться у дитячій обласній лікарні під крапельницею. Така зухвалість і жорстокість насторожує. Акцентую на цьому ганебному випадку. Це учень, якого ми знаємо як талановитого, патріотичного юнака… Це межує з бандитизмом. Мене інформують, що це не вперше випадок за участі нападників. Поліція, звертаюсь до вас щодо огляду центру міста. Потрібно, аби тримали у полі зору таких неадекватних безпрєдєльщиків. Де їхні батьки, як реагує школа? Але у першу чергу на свідомість дитини таки впливають батьки і сім’я», – відзначив міський голова.

Повідомляти про учасників групи, яка «розважається» бійками у Сквері з пантерами закликала у соцмережах відома кропивницька волонтерка Тетяна Бородіна.

«У нашому місті орудує шайка, така собі зграя підлітків, які, як шакали, нападають на інших, тим самим думаючи, що так стверджуються… Триває розслідування і ваші свідчення цьому дуже допоможуть. Звертаюся до всіх, хто постраждав, чи міг постраждати, не мовчіть, говоріть! Можете писати під постом, можете в приватні повідомлення. Давайте припинимо всі разом свавілля недорослів, які з якихось причин впевнені у своїй безкарності», – закликає активістка.Джерело статті: “http://www.kypur.net/miskyj-golova-pro-bijku-v-tsentri-kropyvnytskogo-tse-mezhuye-z-bandytyzmom/”