Інформація про замінування 28 об’єктів у Львові виявилась фейком

Повідомлення про замінування 28 об’єктів у Львові виявились неправдивими. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.  • banner-time-of-stories-470x200-2
  • 470x200
  • 470_200
  • 470x200

Два повідомлення про замінування 28 об’єктів у Львові надійшли на електронну пошту поліції сьогодні, 15 травня, о 9.31 та 9.50. У них йшлось про замінування тринадцяти будинків, семи медичних закладів, розташованих на вулицях Миколайчука, Огієнка, Пилипа Орлика, Пекарській, Стецька, Нєкрасова, проспекті Чорновола, міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, а також семи готелів, розташованих на вулицях Городоцькій, Тершаківців, Матейка, Яворівській, Поліщука, проспекті Чорновола та площі Князя Святослава.

За вказаними адресами працювали експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативні групи та фахівці інших служб. Поліцейські обстежували будівлі та прилеглі території, також проводились евакуації. Вибухонебезпечних або підозрілих предметів не виявлено.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження, встановлюються особи зловмисників, причетних до надання неправдивих повідомлень про замінування.

Зазначимо, що останнім часом аноніми масово надсилають неправдиві повідомлення про замінування різних закладів Львова, зокрема, готелів та ТРЦ. СБУ у Львівській області поки не ідентифікувало «мінерів».


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/05/15/informatsiya-pro-zaminuvannya-28-ob-yektiv-u-lvovi-vyyavylas-fejkom”