Україна отримала партію ПЗРК Stinger від Литви

Вантажні літаки C-17 з литовським військовим обладнанням цими вихідними приземлилися в Києві, йдеться про сучасні оборонні системи ПЗРК Stinger.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Про це повідомляє Посольство Литовської Республіки в Україні.

"Рішенням Уряду Литви Збройним Силам України були передані сучасні оборонні системи ПЗРК Stinger виробництва США, захисні жилети для військових та інше обладнання. Відсьогодні Збройні Сили України стали ще міцнішими", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що посол Литви в Україні Вальдемарас Сарапінас і аташе з питань оборони Литви в Україні Дарюс Адомайтіс зустріли вантаж і почули багато слів подяки від заступника міністра оборони України Володимира Гаврилова та військового керівництва, які брали участь у передачі обладнання.

Посол Сарапінас запевнив, що військова та інша підтримка від Литви Україні у цей непростий час тільки зростатиме.

Як повідомлялося, 10 лютого Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Прем’єр-міністр Литовської Республіки Інгріда Шимоніте провели зустріч у Києві. За її результатами глави урядів зробили заяви для ЗМІ та розповіли, які саме теми порушували. Зокрема, тоді прем’єр-міністр Литви заявила, що литовські ПЗРК Stinger та ракети прибудуть до України найближчими днями.


Источник: Скелеты в шкафу