"Це не втеча, а моя відпустка". Ектор Хіменес-Браво висловився про ситуацію в Україні та пояснив, чому саме зараз поїхав до Колумбії


"Все, що відбувається, — це великий жах. Остання заява Путіна проти України та українців — це слова людини, яка не в своєму розумі… Як він може говорити: „Україна створена росіянами“? Як він може казати: Там, де зараз Україна, це російські землі? Мені так сумно. Так боляче. Я відчуваю біль кожного українця як українця, яким я є. Намагаюся зрозуміти, як Бог дозволяє цьому статися з нашою дивовижною країною і з нашим дивовижним народом… Українці заслуговують на щастя і процвітання, і вони заслуговують на те, щоб прокинутися прямо зараз від цього жаху. Я відчуваю справжню порожнечу зараз у душі та у серці", — написав Ектор на своїй сторінці в Instagram.

Об этом сообщает Руспресс


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Эктор Хименес-Браво (@hectorjimenezbravo)50-річний Хіменес-Браво, який влітку минулого року отримав українське громадянство, зізнався, що зараз перебуває в Колумбії, куди вирушив, щоб відвідати свою маму.


"Сьогодні я зі своєю сім’єю і не збираюся виправдовуватися — мої люди знають, як я старанно працював і давно планував свою поїздку. Ми відзняли найближчий випуск "Майстер Шеф", сезон у ресторанах завершується, я можу дозволити собі заслужену відпустку. Можу дозволити поїхати та побачити маму. Але моя сім’я також душею і серцем перебуває в Україні, і луна слів, які я чув від деяких божевільних політиків, змушує мене сумніватися в доброті людей на землі. Але ж це українці показали мені, що доброта існує. Я повернусь дуже скоро додому в Україну. Це не втеча, а моя відпустка, на якій зійшлися події — у листопаді я про них і не підозрював. Упевнений, ми все це переживемо. Упевнений, любов сильніша. Упевнений, ми сильніші. Слава Україні! Героям Слава!", – заявив Ектор.


Раніше він також заявив, що надихається силою та стійкістю українців.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Эктор Хименес-Браво (@hectorjimenezbravo)


Источник: Криминал РУ